john_connor85 (john_connor85) wrote,
john_connor85
john_connor85

Лицо украинского героя Nazii

На днях, под Мариуполем закончился "славный" боевой путь некоего Ножа из полка МВД Украины "Азов". И, наверное, я бы не обратил на это внимания, если бы не прочёл некролог, о том, каким он парнем был. Перед лучшими цитатами, я просто напомню, что по мнению Nazii тут "у каждого защитника Украины по два диплома, а у ополченца по две ходки" и прочие рассказы про парикмахеров и учителей, вставших против ... ну и далее по тексту.

Немного избранных цитат из некролога этого замечательного человека.

"Когда он прибыл на войну, то привёз с собой нож, который не вынимал из ножен, потому что говорил, что вынет его только тогда, когда будет резать врага, который ступил на его землю..."

"Патриот Украины, настоящий идейный защитник своего народа, друг Нож очень любил две вещи: патриотические акции и марши и взрывчатку. От последней у него мгновенно загорались глаза, особенно, когда была возможность испытать что-то новое..."

Для желающих полный текст на украинском языке. Там много интересных подробностей биографии этого "джентельмена".

"Коли він прибув на війну, то привіз з собою ножа, якого не виймав з піхв, бо казав, що витягне його тільки тоді, коли буде різати ворога, який ступив на його землю. Це і стало причиною його позивного серед побратимів.

Микола Леонідович Нічега (Друг Ніж) народився 16.03.1993 року у місті Кривий Ріг.

З нього виріс справжній джентельмен, Микола завжди був спокійний, ввічливий, розсудливий, адекватний, дуже сильний фізично. Краса та інтелект були його постійними супутниками на життєвому шляху, Він ніколи не казав зайвого, а все, що казав, мало свій глибокий сенс.

Патріот України, справжній ідейний захисник свого народу, друг Ніж дуже полюбляв дві речі: якісь патріотичні акції та марші та вибухівку. Від останньої у нього негайно загорялися очі, особливо, коли була можливість випробувати щось нове.

На початку лютого 2015 року хлопець прибув до полку Азов. Протягом 02.02 - 12.02.2015 - проходив базову підготовку, але за майбутній період служби пройшов ще багато курсів та навчальних полігонів.

17.02.2015 року Миколу направили до зони війни.

Одразу потрапив у розвідку танкового батальйону Азова. Але, як на нього, навіть там було замало адреналіну, друг Ніж "хворів" на вибухівку, міни тощо, тому за пару місяців він перейшов у розвідроту.

Розвідник - підривник групи розвідки спеціального призначення окремого загону спецпризначення Азов.

Загинув увечері 23 жовтня у секторі М внаслідок потрапляння у пастку під час розмінування міни МОН - 50.

Поховали друга Ножа сьогодні, 26 жовтня, у Кривому Розі. Воїна посмертно нагородили Орденом «За заслуги перед містом» III ступеня.

Я не можу написати багато про цього українського вікінга через специфіку його військової діяльності, але головне не кількість слів, а їх наявність.

Головне - знати, що цей хлопець вже ніколи не посміхнеться комусь з нас при зустрічі.

Головне - пам'ятати, завдяки кому ви можете спокійно прочитати цей короткий текст."
И фото этого прекрасного человека. Один украинский "инфовоен" говаривал, что готов отличить проукраинских людей от ватников просто по лицам, без символики и лозунгов. Ну, я не такой знаток, но мне начинает казаться, что тоже готов, правда немного в другом контексте...Tags: потери
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments